Kolejny sukces uczniów z Szymbarku

1611 2

W czasie kolejnej odsłony Kampanii Profilaktycznej Gminy Gorlice odbyło się wręczenie nagród indywidualnych i zespołowych dla uczniów, którzy osiągnęli w poprzednim roku największe sukcesy w zawodach sportowych zorganizowanych przez władze gminy. W kategorii szkół po raz kolejny niezwyciężeni okazali się uczniowie z Zespołu Szkół w Szymbarku.  To wielki sukces, ponieważ młodzież ta plasuje się na pierwszym miejscu już po raz…dziewiąty! W klasyfikacji generalnej XXII Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice 2016/2017 Szkoła w Szymbarku wyprzedziła dziewięć innych placówek oświatowych, zdobywając łącznie aż 117 punktów. Tegoroczną imprezę uświetnił koncert niezwykłych gwiazd. Wszyscy zgromadzeni goście mogli usłyszeć koncert w wykonaniu znanej w całym kraju Natalii Szroeder oraz Łukasza Dyczko, który w ubiegłym roku wygrał Konkurs Eurowizji dla Młodych Muzyków. Do zobaczenia za rok!

Zdjęcie autorstwa gmina.gorlice.pl

2 comments

  1. Pięknie! Jesteśmy dumni

  2. Zdolni uczniowie! Gratulacje 🙂

Dodaj komentarz