Kolejny sukces uczniów z Szymbarku

W czasie kolejnej odsłony Kampanii Profilaktycznej Gminy Gorlice odbyło się wręczenie nagród indywidualnych i zespołowych dla uczniów, którzy osiągnęli w poprzednim roku największe sukcesy w zawodach sportowych zorganizowanych przez władze gminy. W kategorii szkół po raz kolejny niezwyciężeni okazali się uczniowie z Zespołu Szkół w Szymbarku.  To wielki sukces, ponieważ młodzież ta plasuje się na pierwszym miejscu już po raz…dziewiąty! W klasyfikacji generalnej XXII Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice 2016/2017 Szkoła w Szymbarku wyprzedziła dziewięć innych placówek oświatowych, zdobywając łącznie aż 117 punktów. Tegoroczną imprezę uświetnił koncert niezwykłych gwiazd. Wszyscy zgromadzeni goście mogli usłyszeć koncert w wykonaniu znanej w całym kraju Natalii Szroeder oraz Łukasza Dyczko, który w ubiegłym roku wygrał Konkurs Eurowizji dla Młodych Muzyków. Do zobaczenia za rok!

Zdjęcie autorstwa gmina.gorlice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *