Tworzę, więc jestem…

624 2

8 czerwca 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół w Szymbarku mogli poczuć się jak prawdziwi artyści. Tego dnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy twórczości uczniów z pracowni zajęć artystycznych pod kierunkiem Aliny Zachariasz-Kuciakowskiej. W czasie wernisażu można było podziwiać oryginalne prace młodych artystów, dla których to wydarzenie było pierwszą (i na pewno nie ostatnią) tego typu prezentacją. Ich prace to świadectwo estetycznej wrażliwości oraz niezwykłego wyczucia sztuki. Na wystawie można było podziwiać projekty zarówno płaskie i przestrzenne, indywidualne oraz wykonywane w grupach za pomocą różnorodnych form ekspresji. Młodym adeptom sztuki życzymy kolejnych wspaniałych projektów!

2 comments

  1. Sama chętnie zapisałabym się na takie zajęcia

  2. Muszę się pochwalić, że mój syn chodził na zajęcia do pani Aliny i jego praca również była prezentowana na wystawie. Pękałam z dumy 🙂

Dodaj komentarz